Aktuality

Od 15 ledna do 11. února 2024 probíhá v prodejnách společnosti TESCO akce "Vy rozhodujete, my pomáháme". Organizace, která nasbírá největší počet žetonů, získá od Nadačního fondu Tesco peněžitý dar.

Studenti ostravské mezinárodní školy udělali dobrý skutek. V rámci projektu vydělali peníze a část z nich darovali Nemocnice Havířov - oficiální na canisterapii, kterou tady poskytují naše týmy:

Canisterapie v nemocnici je pro nás velký úspěch. Nedávno začala naše spolupráce s Nemocnicí Havířov, kterou navštěvují hned dva naše canisterapeutické týmy a tentokrát je to Fakultní nemocnice Ostrava, kde bude poskytovat canisterapii naše členka Kateřina Krpcová se svou fenkou chodského psa Carrie.

Canisterapie v zařízení pro klienty s mentálním nebo kombinovaným postižením je pro naši organizaci prvořadá. A jedno z nich je Žirafa - integrované centrum Frýdek-Místek, které nabízí klientům širokou paletu činností odpovídající různorodostí potřeb osob se speciálními potřebami. Každé oddělení denního stacionáře nabízí uživatelům právě jejich...

Canisterapeutické vzdělávací centrum na Malém Koloredově ve Frýdku-Místku v úterý 12. 12. ožilo smíchem dětí. Podané ruce, z. s. má zde k dispozici prostor, kde probíhají nejen akreditované kurzy canisterapie, ale také individuální canisterapie. A právě pro naše dětské klienty, kterým zde canisterapii poskytujeme, jsme pořádali předvánoční...

Canisterapie a zdraví člověka jsou vzájemně propojeny. Účinky této terapie prostřednictvím psů jsou známé a její vliv zejména na duševní zdraví člověka je nepopiratelný.