Aktuality


Hledáme pomoc canisterapeutických týmů🐕‍🦺
pro tato zařízení:

- DS Radkova Lhota denní stacionář Olomoucký kraj                                 - Domov pro seniory Dřevohostice

- Domov pro seniory Český Těšín                                                                - Alzheimer Home Český Těšín 

- Domov pro seniory Karviná                                                                       - MŠ Havířov Podlesí

- Sociální služby města Havířov                                                                   - Nemocnice Havířov LDN a geriatrie 

- MŠ při nemocnici Havířov                                                                          - Domov Korýtko, p. o., Ostrava

- Pension pro seniory Frýdek-Místek, p. o., Lískovecká                     - Čtyřlístek Ostrava


Pro dobrovolníky, kteří pracují s dětmi s autismem nebo dětskou mozkovou obrnou jsme připravili kurz plný informací a rad, jak pracovat s touto cílovou skupinou. Podrobné informace naleznete v pozvánce.

Den země

19.04.2024

Přijďte se za námi podívat se svými dětmi na Den země 2024, který se koná v Sadech Bedřicha Smetany ve Frýdku-Místku. Děti čekají různé úkoly a naučná stanoviště, na jednom z nich se také mohou pomazlit s canisterapeutickými pejsky.

Milí přátelé, dnes slavíme krásných 24 let Podaných rukou, z. s. Všem Vám děkujeme za přízeň, spolupráci a hlavně dobrovolníkům za jejich nádhernou práci pro lidi s jejich psími parťáky 🥳.

Dne 4.4.2024 jsme úspěšně ukončili přípravný kurz na PTCTP. Účastníci kurzu se dozvěděli podrobnosti o zkušebním řádu, mohli si vyzkoušet jednotlivé úkony, které budou součástí zkoušek a tím zjistit, na kterou oblast přípravy svého psa se ještě zaměřit. Přejeme Všem úspěšné složení zkoušky 🐕‍🦺.

Dne 2.4.2024 se v prostorech Havířovské nemocnice sešly organizace, které podporují osoby s autismem. Na programu byla také canisterapie zastoupena CT týmy Podaných rukou.